Eskişehir Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
İkieylül Cd. Yalbı Sk. Arifbey Apt: No:13/13
guvenlik@eskisehir.net.tr
0542 311 63 84

TÜMSİAD Üyelerini Destekler Konusunda Bilgilendiriyor

19.5.2017 

TÜMSİAD Eskişehir Şubesi, üyelerini ziyaret ederek 2017 projelerini ve devletin üretim yapan firmalara olan desteklerini anlatıyor.
  
Şube Başkanı Ali ENGİZ, Yönetim Kurulu üyesi Erkan Mobilya ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı Erkan ERTAN'ı işyerinde ziyaret ettiler.
  
TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Erkan ERTAN, ‘’Biz bir evin A'dan Z’ye komple tadilatını ve değişimini yapıyor, evin ferah bir yaşam alanı olması için çalışıyoruz. Birçok müşterimiz memnun kalarak diyaloğumuz dostluğa dönüşüyor. Müşterilerin isteğine göre kapı, mutfak dolabı, televizyon ünitesi, yatak odası gibi mobilya üzerine her ürünü her ölçüye göre yapabiliyoruz.’’ dedi.
  
Başkan ENGİZ, Eskişehir’de piyasaların referandum sonrası nefes aldığını ve hükümetin hibe ve teşvikleriyle, vergi yapılandırmasıyla daha da ivme kazanacağını umduğunu söyledi. Ayrıca üyeler arası iş geliştirme çalışmalarının ve ihracat girişimlerinin devam ettiğini dile getirdi. 2016’da yapılan faaliyetleri anlatarak 2017 için üyelerle el ele vererek sosyal sorumluluk projelerinde de yer alacağını dile getiren ENGİZ, üyelerin talepleri doğrultusunda eğitim ve seminerler düzenlediklerini sözlerine ekledi.
  
Başkan ENGİZ, ERTAN’a 16 Türk devletinin madenî levha üzerine basılı sembolik bayraklı plaketini hediye ederek başarı ve bol kazançlar diledi.


 

Gönderen: eskisehirgundem
4623 defa okundu 
 


Ekonomi
AB BİLGİ MERKEZİNDEN İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
İLETİŞİM USTASINDAN ETO ÜYELERİNE SEMİNER
"Demir İpek Yolu"nda Tören
Bakan Arslan açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor
Sağlık turizmi için dev imza